90 let PGD Breg ob Savi

Gasilci PGD Breg ob Savi v letu 2019 praznujemo 90 let organiziranega delovanja, zato v ta namen pripravljamo praznovanje s sledečim programom:

• v petek, 14. junija bomo pripravili slavnostno sejo na kateri bomo predstavili zgodovino delovanja društva.
  • v petek, 21. junija bomo organizirali srečanje in tekmovanje starejših gasilk in gasilcev Gasilske Zveze Mestne občine MO Kranj. Sledilo bo druženje z zabavo in dobro glasbo za katero bo poskrbel Dejan Vunjak.
  • v soboto 22. junija bo potekala velika parada in praznovanje ob 90 letnici delovanja, potekal bo tudi slovesni prevzem orodnega vozila GV-1 in vozila za prevoz moštva GVM-1. Po končani prireditvi bomo druženje nadaljevali s skupino Calipso.

Oba dneva bomo gasilci s ciljem zbiranja finančnih sredstev za delovanje društva, z Vašo pomočjo pripravili bogat srečelov.